Menu
Your Cart

EYLÜL AYI SONUNA KADAR ÜYE MÜŞTERİLERİMİZE E-TİCARET PAKETLERİNE DESTEK: (KUPON KODU : DESTEK10)

ENTEGRASYONLAR

   
Marka: OPENCART
Trendyol, N11, ePttAVM, Gittigidiyor ve Hepsiburada api entegrasyon paketlerinden Sizin için uygun olanı Seçip Satın alabilirsiniz...
6.490,00TL Vergiler Hariç:5.500,00TL
Marka: OPENCART
ePttAVMMağazanızı, Opencart Admin panelinizden yönetebileceğiniz ApiEntegrasyonumuz ile e-ticareti daha keyifli hale getiriyoruz.İşYükünüz Yarı Yarıya AzalsınOpencart ePttAVM Api Entegrasyonu ile sizi xml taşımaderdinden kurtarıyoruz, Opencart tasarıma uygun hazırladığımız ürün yönetim,kategori eşle..
1.770,00TL Vergiler Hariç:1.500,00TL
Marka: OPENCART
OPENCART TÜM VERSİYONLAR İÇİN   HER TÜR XML MODÜLÜ KODLANIR TEK TIKLAMA İLE ÜRÜN YÜKLEME  KATEGORİ BAZINDA FİYAT GÜNCELLEME YAPABİLİRSİNİZ..ÖNEMLİ NOT!XML MODÜLÜ SADECE SUNUCU DA DAHA AKTİF VE HIZLI ÇALIŞIR. PAYLAŞIMLI HOSTLARDA SORUN YAŞANABİLİR...
82,60TL Vergiler Hariç:70,00TL
Marka: OPENCART
Gittigidiyor Full API Entegrasyonu - OC 2x ve 3X uyumluGittigidiyor.com Mağazanızı, Opencart Admin panelinizden yönetebileceğiniz Gittigidiyor APi Entegrasyonu ile e-ticareti daha keyifli hale getiriyoruz.Opencart Gittigidiyor Api Entegrasyonu ile sizi xml taşıma derdinden kurtarıyoruz, Opencart tas..
1.770,00TL Vergiler Hariç:1.500,00TL
Marka: OPENCART
MODÜL OPENCART 2.x VE ÜSTÜ TÜM VERSİYONLARI DESTEKLER..XML ÜRÜNLERİNİZİN  google merchant centerın istedigi kriterlerde  dışarı aktarır. İster Tek parça İsterseniz belli sayılarda parcalı olarak  ürünlerinizi google merchant center a akatarmnızı sağlar.. ..
94,40TL Vergiler Hariç:80,00TL
Marka: OPENCART
Hepsiburada Mağazanızı, Opencart Admin panelinizden yönetebileceğiniz Hepsiburada APi Entegrasyonu ile e-ticareti daha keyifli hale getiriyoruz.Opencart Hepsiburada Api Entegrasyonu ile sizi xml taşıma derdinden kurtarıyoruz, Opencart tasarıma uygun hazırladığımız Ürün yönetim, kategori eşleştirme s..
1.770,00TL Vergiler Hariç:1.500,00TL
Marka: OPENCART
 N11 Entegrasyonu ile;Mağazanızda bulunan ürünlerinizi kolayca N11 mağazanıza gönderebilir, stok ve fiyat güncellemelerini anında ve kolayca yapabilirsiniz.Opencart Mağazanızdan N11 Mağazanıza Toplu Ürün aktarımızı yapabilirsiniz.N11 Mağazanız ile Opencart mağazanızda bulunan ürünleri tek tıkla..
1.770,00TL Vergiler Hariç:1.500,00TL
Marka: OPENCART
Tedarikçi xml modülü Türkiye'deki birçok tedarikçinin alt yapısını destekleyebilmektedir. Bazı tedarikçilerin xml yapıları 2 ile 4 xml linkinden oluşmakta. Örnek Arena, İndexpazar vb. tedararikçileri bu modül ile çekemezsiniz. Çekebilmeniz için ayrıca xml convert  edilmesi gerekir.  B..
59,00TL Vergiler Hariç:50,00TL
Marka: OPENCART
Trendyol Mağazanızı, Opencart Admin panelinizden yönetebileceğiniz Trendyol APi Entegrasyonu ile e-ticareti daha keyifli hale getiriyoruz.Opencart Trendyol' Api Entegrasyonu ile sizi xml taşıma derdinden kurtarıyoruz, Opencart tasarıma uygun hazırladığımız Ürün yönetim, kategori eşleştirme sipariş t..
1.770,00TL Vergiler Hariç:1.500,00TL
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)