Menu
Your Cart

EYLÜL AYI SONUNA KADAR ÜYE MÜŞTERİLERİMİZE E-TİCARET PAKETLERİNE DESTEK: (KUPON KODU : DESTEK10)

BAYİ MODÜLLERİ

BAYİ MODÜLLERİ
Marka: OPENCART
OPENCART TÜM VERSİYONLAR İÇİN   HER TÜR XML MODÜLÜ KODLANIR TEK TIKLAMA İLE ÜRÜN YÜKLEME  KATEGORİ BAZINDA FİYAT GÜNCELLEME YAPABİLİRSİNİZ..ÖNEMLİ NOT!XML MODÜLÜ SADECE SUNUCU DA DAHA AKTİF VE HIZLI ÇALIŞIR. PAYLAŞIMLI HOSTLARDA SORUN YAŞANABİLİR...
82,60TL Vergiler Hariç:70,00TL
Marka: OPENCART
Web sitenizi tanıtmanın en iyi yolu. Müşterilerinize web sitenizdeki linki paylaşma seçeneği vererek satışlarınızı artırın. Bu eklenti, MLM sistemini kullanarak satışlarınızı artırmak için çok kullanışlıdır. Müşteri, bağlantıyı paylaşarak bir şeyler kazanmanın yanı sıra para da kazana..
118,00TL Vergiler Hariç:100,00TL
Opencart Pazaryeri (Bayilik) B2B
2.1.X.X 3.0.X.X 2.3.X.X
Marka: OPENCART
Opencart B2B Pazaryeri - modülü, dünyanın dört bir yanından gelen tedarikçilerin, ürünlerini dünya çapında iletişim kurmak ve satmak için tek bir çevrimiçi platform üzerinden bağlantı kurmasına yardımcı olur. Bu modülü kullanarak hem yönetici hem de satıcılar, hem mevcut hem de özel ürünler için tek..
3.540,00TL Vergiler Hariç:3.000,00TL
Opencart Pazaryeri B2B Tedarikçiler için Toptan Satış
2.1.X.X 3.0.X.X 2.3.X.X
Marka: OPENCART
Opencart B2B Satıcılar için Toptan Satış Kataloğu: Bu uzantı, satıcının yönetici ürününü satmasına izin vermek için oluşturulur. Uzantı, sadakat müşterilerinin neslinde, onlara en iyi fiyatı en iyi fiyata sunarak satıcıya izin verecektir. Buradaki satıcılar ürünleri seçecek ve kendilerine ait olacak..
1.180,00TL Vergiler Hariç:1.000,00TL
Marka: OPENCART
Tedarikçi xml modülü Türkiye'deki birçok tedarikçinin alt yapısını destekleyebilmektedir. Bazı tedarikçilerin xml yapıları 2 ile 4 xml linkinden oluşmakta. Örnek Arena, İndexpazar vb. tedararikçileri bu modül ile çekemezsiniz. Çekebilmeniz için ayrıca xml convert  edilmesi gerekir.  B..
59,00TL Vergiler Hariç:50,00TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)