Menu
Your Cart

EYLÜL AYI SONUNA KADAR ÜYE MÜŞTERİLERİMİZE E-TİCARET PAKETLERİNE DESTEK: (KUPON KODU : DESTEK10)

KARGO MODÜLLERİ

KARGO MODÜLLERİ
Marka: OPENCART
Opencart 2x ve 3x İçin Aras kargo entegrasyonuOpencart siparişlerinizi bir kaç tıkla kolayca kargolamanız ve kargo gönderilerinizi takip etmek için tasarlandı.YapabileceklerinizOtomatik kargo gönderi kaydı oluşturmakMüşterinize otomatik kargo takip kodu göndermekKargo gönderinizin durumundaki değişi..
885,00TL Vergiler Hariç:750,00TL
Marka: OPENCART
Opencart 2x ve 3x İçin MNG kargo entegrasyonuOpencart siparişlerinizi bir kaç tıkla kolayca kargolamanız ve kargo gönderilerinizi takip etmek için tasarlandı.YapabileceklerinizOtomatik kargo gönderi kaydı oluşturmakMüşterinize otomatik kargo takip kodu göndermekKargo gönderinizin durumundaki değişik..
885,00TL Vergiler Hariç:750,00TL
Marka: OPENCART
Opencart gelişmiş kargo modülü ile koşullara bağlı birçok kargo metodu oluşturabilirsiniz. Modül temelde aşağıdaki şekilde kargo metodları oluşturur.Sadece belirli ülke, il veya bölgede aktif olan kargo oluşturma. Örneğin sadece müşteri İstanbulda ise ücretsiz şehiriçi teslimat oluşturabilirsiniz.Öd..
94,40TL Vergiler Hariç:80,00TL
Marka: OPENCART
Opencart Sipariş Yönetimi Modülü size siparişlerinizi yönetirken kolaylık ve fonksiyonellik sağlar.Modül sayesinde siparişlerin durumlarına farklı renkler atayarak sipariş listesini görsel olarak algılanabilir hale getirir.Modül içerisinde kargo takip özelliğini de getirir. Siparişin içine girmeden ..
59,00TL Vergiler Hariç:50,00TL
Marka: OPENCART
Opencart 2x ve 3x İçin Süratkargo entegrasyonuOpencart siparişlerinizi bir kaç tıkla kolayca kargolamanız ve kargo gönderilerinizi takip etmek için tasarlandı.YapabileceklerinizOtomatik kargo gönderi kaydı oluşturmakMüşterinize otomatik kargo takip kodu göndermekKargo gönderinizin durumundaki değişi..
885,00TL Vergiler Hariç:750,00TL
Marka: OPENCART
Opencart 2x ve 3x İçin Yurtiçi kargo entegrasyonuOpencart siparişlerinizi bir kaç tıkla kolayca kargolamanız ve kargo gönderilerinizi takip etmek için tasarlandı.YapabileceklerinizOtomatik kargo gönderi kaydı oluşturmakMüşterinize otomatik kargo takip kodu göndermekKargo gönderinizin durumundaki değ..
885,00TL Vergiler Hariç:750,00TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)