Menu
Your Cart

EYLÜL AYI SONUNA KADAR ÜYE MÜŞTERİLERİMİZE E-TİCARET PAKETLERİNE DESTEK: (KUPON KODU : DESTEK10)

PAZARYERİ PAZARLAMA MODÜLLERİ

PAZARYERİ PAZARLAMA EKLENTİLERİ
Opencart Pazaryeri Gelişmiş Komisyon
2.1.X.X 3.0.X.X 2.3.X.X
Marka: OPENCART
Opencart Pazar Yeri İlerleme Komisyonu : Opencart Pazar Yeri İlerleme Komisyonu modülü, yöneticinin ürünler ve satıcı kategorileri için komisyon belirlemesine olanak tanır. Yönetici ayrıca komisyon kuralını kullanabilir. Yönetici, Komisyon önceliğini ürüne veya Satıcının kategorilerine göre bile aya..
590,00TL Vergiler Hariç:500,00TL
Opencart Pazaryeri Müşteri Açık Artırma (Teklif İhale)
2.1.X.X 3.0.X.X 2.3.X.X
Marka: OPENCART
Opencart Pazaryeri Müşteri Ters Açık Artırma:  Opencart Pazaryeri Müşteri Ters Açık Artırma modülü pazarınıza devrim niteliğinde bir özellik kazandırır. Artık bir müşteri kendi gereksinimlerine göre bir ürün talep edebilir. Bir istek yönetici tarafından onaylandıktan sonra, pazar yeri satıcılar..
1.180,00TL Vergiler Hariç:1.000,00TL
Opencart Pazaryeri Reklam Sistemi
Yeni 2.1.X.X 3.0.X.X 2.3.X.X
Marka: OPENCART
Opencart Pazaryeri Reklam Sistemi: Opencart Pazaryeri Reklam Sistemi satıcılara ürünlerini tanıtmak ve tanıtmak için yardımcı olacaktır. Kategori sayfasında ve arama sayfasında, reklamı yapılan ürünler ilk olarak müşterilere gösterilir. Yönetici, yapılandırmanın hangi konumlarında gösterileceğini, r..
1.298,00TL Vergiler Hariç:1.100,00TL
Opencart Pazaryeri Satıcı Açık Artırma (İhale)
Yeni 2.1.X.X 3.0.X.X 2.3.X.X
Marka: OPENCART
Opencart Pazaryeri Müzayedesi: Opencart Pazaryeri Müzayede modülü, Market'iniz için satıcıların ve yöneticilerin ürünlerine açık artırma ekleyebileceği ve alıcının ürünlerine teklif verebileceği açık artırma özelliğini etkinleştirecektir. Bu modülün kullanımı ile yönetici ve satıcılar açık artırma ü..
2.006,00TL Vergiler Hariç:1.700,00TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)