Menu
Your Cart

EYLÜL AYI SONUNA KADAR ÜYE MÜŞTERİLERİMİZE E-TİCARET PAKETLERİNE DESTEK: (KUPON KODU : DESTEK10)

OPENCART

Marka: OPENCART
Opencart sitenizde farklı sekmelerde birçok bilgi girerek ürün kaydetme işlemi yaparsınız.Fakat birçok e-ticaret sitesi için ürün ekleme işlemi belirli temel alanların girilmesi şeklinde olur...
23,60TL Vergiler Hariç:20,00TL
iPara Sanal Pos Modülü (ücretsiz)
Ücretsiz Kurulum
Marka: OPENCART
Opencart iPara Sanal Pos Modülünü Sitemize Üye Olduktan Sonra İndirilebilir Ürünlerden Ücretsiz İndirebilirsiniz...
0,00TL Vergiler Hariç:0,00TL
İyzico Sanal Pos Modülü (ücretsiz)
Ücretsiz Kurulum
Marka: OPENCART
Opencart İyzico Sanal Pos Modülünü Sitemize Üye Olduktan Sonra İndirilebilir Ürünlerden Ücretsiz İndirebilirsiniz...
0,00TL Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: OPENCART
Opencart 2x ve 3x İçin MNG kargo entegrasyonuOpencart siparişlerinizi bir kaç tıkla kolayca kargolamanız ve kargo gönderilerinizi takip etmek için tasarlandı.YapabileceklerinizOtomatik kargo gönderi kaydı oluşturmakMüşterinize otomatik kargo takip kodu göndermekKargo gönderinizin durumundaki değişik..
885,00TL Vergiler Hariç:750,00TL
Marka: OPENCART
Destek Bilet Sistemi tam özelliklidir ve eksiksiz bir müşteri hizmetleri ve mükemmel destek sağlamanıza izin veren her Opencart mağazası için bir uzantıya sahip olmalıdır. Bu modül ile müşteri, sorularınızı destek talebi oluşturabilir. Yönetici kullanıcı veya destek ekibi, yönetici panelin..
94,40TL Vergiler Hariç:80,00TL
Marka: OPENCART
 N11 Entegrasyonu ile;Mağazanızda bulunan ürünlerinizi kolayca N11 mağazanıza gönderebilir, stok ve fiyat güncellemelerini anında ve kolayca yapabilirsiniz.Opencart Mağazanızdan N11 Mağazanıza Toplu Ürün aktarımızı yapabilirsiniz.N11 Mağazanız ile Opencart mağazanızda bulunan ürünleri tek tıkla..
1.770,00TL Vergiler Hariç:1.500,00TL
Marka: OPENCART
HIZLI ÜRÜN EKLEME MODÜLÜ YeniKARGO TAKİP MODÜLÜ SEO MODÜLÜ GELİŞMİŞ XML MODÜLÜ TEK SAYFA ÖDEME MODÜLÜ GELİŞMİŞ ÜRÜN YÖNETİMİ MODÜLÜ GELİŞMİŞ KARGO MODÜLÜ BLOG MODÜLÜ TOPLU İNDİRİM MODÜLÜ MÜŞTERİ PANEL SAYFASI MODÜLÜ AKILLI FİLTRELEME MODÜLÜ WHATSAP SİPARİŞ MODÜLÜ HEMENAL BUTONU MODÜLÜ AKILLI SEPET ..
472,00TL Vergiler Hariç:400,00TL
Opencart 2.x İlgili Seçenekler (related options)
En Çok Satanlar
Marka: OPENCART
Modül, ilgili ürün seçeneklerinin kombinasyonlarının oluşturulmasına izin verir. Bu işlevsellik, giysiler için boyut ve renk gibi birbirine bağlı (bağımlı / ilgili) seçeneklere sahip ürünlerin satışında yararlı olabilir.Modülün ana özellikleri:standart opencart ürün seçeneklerini temel olarak k..
70,80TL Vergiler Hariç:60,00TL
Opencart 2x B2B Bayilik Paketi
2.1.X.X
Marka: OPENCART
HIZLI ÜRÜN EKLEME MODÜLÜ YeniHIZLI ÜRÜN DÜZENLEME MODÜLÜ YeniAKILLI FİLTRELEME MODÜLÜ YeniKARGO TAKİP MODÜLÜ SEO MODÜLÜ BLOG MODÜLÜ GELİŞMİŞ XML MODÜLÜ TEK SAYFA ÖDEME MODÜLÜ BAYİİ YÖNETİM MODÜLÜ (B2B) ..
236,00TL Vergiler Hariç:200,00TL
Gösterilen: 13 ile 24 arası, toplam: 146 (13 Sayfa)